niedziela, 29 lipca 2012

Co w tym tygodniu...


Ostatnio niewiele CIEKAWYCH nowości, którymi chciałbym się z Wami podzielić. Nie chcę wrzucać tutaj klipów czy newsów, które są dla mnie mało warte, bo to nie miałoby najmniejszego sensu.Z drugiej strony nie piszę też o drobnych newsach. Zwykle takie rzeczy lajkuję na facebooku, przez co tam na pewno spotkacie się z większą aktywnością z mojej strony. Poniżej tylko małe podsumowanie:


Jeśli chodzi o tydzień, który dziś się kończy to chyba najwięcej uwagi ściąga na siebie Donatan z nadchodzącą (już we wrześniu) Równonocą. Zapowiedział kilka dodatkowych teledysków, oprócz trzech już wyemitowanych (1, 2, 3), które pojawią się bliżej premiery płyty. Dostaliśmy też informację dotyczącą raperów, którzy pojawią się na najbliższym krążku. Na pewno będą to GURAL, SOKÓŁ, HUKOS, MES, SHELLER, CIRA, VNM, SŁOŃ, SOBOTA, PALUCH, CHADA, BORIXON, KAJMAN, TEDE, TRZECI WYMIAR, ONAR, ale to tylko niektórzy z 30 wykonawców. Reszta zostanie ujawniona, mam nadzieję, już niedługo.


Prawdopodobnie w listopadzie doczekamy się płyty "Drużyna Mistrzów 2". Poniżej najnowszy wywiad z DM przeprowadzony przez Artura Rawicza.


Miejmy nadzieję, że gdy skończy się okres koncertowy (wakacyjny/wypoczynkowy), to dostaniemy dużo konkretnego rapu. 

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Enterprise Project Management